У Первомайському ввосьме не змогли узгодити перейменування міста на 50-тій сесії міськради.

Про це пише пресслужба місцевого органу влади.

Зазначається, що рішення заблокували опозиційні фракції.

«Міський голова Микола Бакшеєв підсумував заходи, які провела міська влада разом із громадою, щоб місто позбавилось старої назви. (Вони визнані вірними та законними)», — йдеться в повідомленні.

Також Микола Бакшеєв повідомив, що обласна рада відмовила частині депутатів, які написали лист зі своїми пропозиціями щодо перейменування міста на назву Холоднояр, оминувши громадську думку.

Нагадаємо, що на 49 сесії Первомайської міськради депутати не підтримали питання щодо перейменування Первомайського на Добродар. Зазначається, що на цьому засіданні навіть не обговорювали питання.

На минулому засіданні, більшість депутатів підтримали варіант «Холоднояр», на честь легендарної бригади ЗСУ. — 16 держслужбовців підписали про це відповідний документ та направили його до Харківського облради, щоб цю думку, за можливістю, було враховано при виборі нової назви комісією при Верховній Раді. Назву «Добродар» підтримали 9 депутатів з 14 необхідних.

Уперше питання про перейменування міста постало у 2016 році після закону про декомунізацію. Тоді Інститут нацпам’яті не вніс Первомайський у перелік, але написав листа й порадив самостійно це зробити.

Читайте також