За день, 26 травня, на цьому напрямку відбулося 21 бойове зіткнення.

На Куп’янському напрямку активність російської армії протягом дня зросла майже у два рази. Про це у вечірньому зверненні повідомляє Генштаб.

«На Куп’янському напрямку продовжуються шість бойових зіткнень із 21 з початку дня. Ворожі штурмові дії тривають в районах Новоєгорівки, Петропавлівки, Берестового та Греківки. Окупанти не припиняють авіаударів – ще два відбулося по територіях поблизу Богуславки і Шийківки», – ідеться в повідомленні.

На Харківському напрямку, за даними Генштабу, за добу особливих змін не відбулося. Російська армія продовжує спроби покращити тактичне положення у районах Вовчанська і Липців. Загалом на півночі Харківщини за день 26 травня війська РФ скинули уже 22 керовані авіабомби.

Нагадаємо, вдень 26 травня російські війська обстріляли Куп’янськ-Вузловий. Внаслідок удару сталася пожежа у трьох будинках.

Ще читати

«Серед поранених 13-річний хлопчик»: наслідки удару по центру Харкова. Увечері 25 травня російські війська атакували центральну частину міста.

«Деякі працівники загинули, бо виводили людей»: рятувальники усувають наслідки обстрілу гіпермаркету в Харкові — фоторепортаж. Вдень 25 травня російські війська завдали двох ударів керованими авіабомбами по великому будівельному магазину в Харкові.