Українські військові докладають зусиль для зміцнення позицій, поповнення резервів, ведення розвідки та тримають дії російських військ під вогневим контролем.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.

Там зазначили, що 19 травня втрати армії РФ склали 4 особового складу та 14 одиниць військової техніки, зокрема знищено танк, артилерійську систему та 3 автомобілі. Пошкоджено 2 танки, 5 артсистем та 2 автомобілі. 18 травня російські втрати становили 209 окупантів особового складу та 43 одиниці техніки, українські захисники знищили бойову броньовану машину, 4 артилерійські системи, 11 автомобілів та 11 безпілотників, крім того, було пошкоджено 3 танки, бойову броньовану машину, 3 артсистеми та 4 автомобілі.

На Куп’янському напрямку підрозділи ЗСУ відбивають атаку російських військ у напрямку населеного пункту Берестове, повідомили в Генштабі. Українські захисники посилюють позиції переднього краю оборони та за можливості переходять у контрнаступ для покращення тактичного положення.

Як раніше повідомляв начальник ХОВА Олег Синєгубов, на Харківському напрямку відбулося 12 бойових зіткнень. Українські військові відбили 6 атак південніше населених пунктів Глибоке та Лукʼянці.

Армія РФ продовжує спроби прорвати оборону в напрямку Зеленого, не полишає спроб захопити Вовчанськ. Російські окупанти застосовують авіацію. Сили оборони намагаються витіснити окупантів у напрямку населеного пункту Глибоке та в районі Вовчанська.

Водночас на Купʼянському напрямку кількість бойових зіткнень за добу зросла до 11. Сили оборони відбили атаки ворога в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка, Берестове.

Читайте також

  • З 10 травня з прикордонних населених пунктів на півночі Харківської області евакуйовано вже 10314 людей
  • Троє людей загинули внаслідок атаки керованими авіабомбами по Харкову — фото
  • На Харківщині повітряна тривога тривала понад 18 годин