Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» продовжує відновлювати рух приміських поїздів після російського обстрілу енергетики 22 березня.

Про це повідомила прессекретарка регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ірина Гаманенко.

Зокрема, з 17 квітня відновлюється рух приміських потягів:

  • №6319 Харків-Пасажирський — Мерчик;
  • №6678 Красноград — Харків-Пасажирський;
  • №6915 Харків-Пасажирський — Огульці.
  • №6914 Огульці — Харків-Пасажирський у сполученні Люботин — Харків-Пасажирський;
  • №6322 Мерчик — Харків-Пасажирський у сполученні Мерчик — Люботин;
  • №6916 Огульці — Харків-Пасажирський у сполученні Огульці — Люботин.

Актуальний розклад руху приміських потягів розміщено на сайті Південної залізниці.

З 17 квітня поновлюється курсування маршрутів з Харкова та Мерефи до Краснограда й Лозової, повідомили в Укрзалізниці.

З 4 квітня Південна залізниця відновила рух декількох приміських поїздів у Харківській області. Нагадаємо, на Харківщині 23 березня змінили розклад приміських поїздів після російської атаки на енергетичну інфраструктуру 22 березня.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, були перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працював електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками. Щонайменше 15 «шахедів» випустили по місту. Влучання зафіксовані в Новобаварському, Слобідському та Салтівському районах міста. Цього дня були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.