Фахівцям знадобилося дві доби аби відремонтувати пошкоджені мережі.

У Липцях відновили газопостачання після обстрілу 9 березня. Тоді було зруйновано газопровід, який забезпечував подачу газу до селища. Про це повідомили у Харківській філії Газмережі.

«Днями, окупаційні війська завдали чергових ударів по інфраструктурі Липців та залишили без газу 600 домівок населеного пункту», – ідеться в повідомленні.

Перші ліквідації наслідків прильотів на мережі фахівці проводили у кількох десятків метрів від наступних вибухів. Протягом наступної 1,5 доби вдалось завершити ремонт газопроводу та повернути газ для 600 домівок у селі.

Також у Газмережі повідомили, що протягом останніх днів газовикам вдалося локалізувати шість аварійних ситуацій через обстріли комунікацій у Куп’янській, Липецькій, Золочівській громадах. Під вогонь РФ потрапили розподільні газопроводи високого, середнього тиску та газогони житлових будинків.

Нещодавно, енергетики відновили електропостачання для понад двох тисяч споживачів сіл Липці та Веселе на Харківщині, знеструмлених внаслідок російських обстрілів. Наразі усі знеструмлені споживачі підключені за основними схемами живлення.

Читайте також

  • За добу на Харківщині евакуювали 8 дітей із родинами.
  • Пошкоджена багатоповерхівка та адмінбудівлі: армія РФ завдала ударів по Харкову.