Його приєднають до іншого навчального закладу.

Інститут іоносфери, який знаходиться неподалік Змієва на Харківщині реорганізують. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Уряду 8 березня. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки. 

Відомо, що навчальний заклад об’єднають з Харківським політехнічним інститутом. 

«Розпорядженням встановлюється, що реорганізацію буде здійснено із повним збереженням наявного фінансування Інституту як з боку Міністерства освіти і науки, так і Національної академії наук України. Те саме стосується і наявного кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази», – ідеться в повідомленні.

Також, за даними МОН, Харківський політехнічний інститут зі свого боку гарантує для Інституту також і збереження статусу окремого дослідницького структурного підрозділу у складі ХПІ.

Раніше в Міністерстві освіти та науки заявляли, що в умовах складної демографічної ситуації МОН має намір скоротити кількість університетів, оскільки їх нинішня кількість не відповідає чисельності випускників шкіл та прогнозованому скороченню населення.

Під скорочення потрапив також Харківський національний автомобільно-дорожній університет. Його планують об’єднати з іншим ВНЗ. Вчена рада університету виступила проти такого об’єднання.

Читайте також

  • Уряд підтримав законопроєкт про гранти на здобуття вищої освіти