Зараз постраждалий перебуває у лікарні.

У селі Сороківка Вільхівської громади на Харківщини 15 листопада цивільний чоловік підірвався на протипіхотній міні. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації. 

Зараз постраждалий перебуває у лікарні. У ХОВА наголошують, що мінна небезпека в області залишається високою та радять дотримуватись правил безпеки.

У Харківській області з початку повномасштабного вторгнення РФ 49 людей загинуло, а 139 осіб отримали травми та поранення внаслідок підриву на мінах чи вибухонебезпечних предметах. Про це повідомив речник ДСНС Харківської області Євген Василенко під час брифінгу в Kharkiv Media Hub.

Найчастіше люди підриваються на міні «Пелюстка»

Вона вважається найнебезпечнішою. Міна непомітна через свій розмір та колір: може бути зелена або темно-коричнева. Ворог замінував майже всю територію деокупованої Харківщини цими вибухонебезпечними предметами.

Куди звернутися, якщо на приватних територіях знайшли вибухонебезпечний предмет або щоб обстежили території?

  • Залишити заявку через застосунок ДСНС;
  • Через застосунок MineFree;
  • Зателефонувати за номером 101 або 102.

Читайте також

Протягом тижня на території Харківської області було виявлено, вилучено і знешкоджено 1644 вибухонебезпечних предметів.

В Ізюмському районі підірвалася машина для розмінування. Британська машина механізованого розмінування Armtrаk підірвалася на міні поблизу Морозівка Ізюмського району під час очищення території уздовж ліній електропередач.