До кінця грудня планують завершити відновлювальні роботи у лікарні. Наразі будівлю відбудовано на 55%.

Обласну травматологічну лікарню відбудовують за кошти з держбюджету. Зазначається, що на відновлення об’єктів пошкоджених через російські обстріли в Харківській області, виділено кілька траншів:

  • 250 мільйонів гривень у квітні;
  • 400 мільйонів гривень у вересні; 
  • 300 мільйонів гривень у жовтні.

Вартість ремонту обласної травматологічної лікарні оцінили в 11 мільйонів гривень. За словами головного лікаря медзакладу Олександра Гаврикова, в результаті трьох російських ударів, у приміщенні лікарні були пошкоджені 184 вікна й віконних блоків, плити-перекриття на трьох поверхах та бокові залізобетонні плити. Крім цього, постраждали всі внутрішні приміщення.

«На жаль, було втрачено частину медичного обладнання, зокрема, – рентген-апарат. Також пошкоджена дихальна апаратура. В операційній також знищено частину важливої медтехніки. Вибуховою хвилею маніпуляційні столи просто рознесло на друзки. Дрібний інструментарій також втрачено незворотно. Все це ми будемо намагатися відновити», – розповів Олександр Гавриков.

Наразі у приміщенні травматологічної лікарні тривають відновлювальні роботи. 

«Станом на сьогодні, ремонт всіх трьох перекриттів будівлі виконано на 100%. Також ми повністю завершили відновлення панелей, заклали їх залізобетоном та зробили підсилення. На черзі – ремонт віконних конструкцій», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.