Хлопчика з пораненнями доставили до лікарні.

Вночі 30 червня у селищі Панютине Лозівського району 13-річний хлопчик знайшов гранату в себе на подвір’ї та взяв її до рук. Після чого стався вибух. Школяра з пораненнями шпиталізували. Про це у ранковому зведенні повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

У селі Чернещина Ізюмського району на території сільськогосподарського підприємства «Новий шлях» трактор підірвався на невстановленому вибуховому пристрої. Тракторист отримав незначні ушкодження та не потребував госпіталізації.

Також за добу під ворожим вогнем перебували Вовчанськ Чугуївського району, Кислівка та Берестове Куп’янського району. Інформація про постраждалих та масштабні руйнування не надходила.

Як захистити дитину від мін:

ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, Міністерством освіти і науки та МВС започаткували роботу вебсайту «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.

Сайт містить чотири розділи, у кожному з них викладено адаптовану відповідно до віку інформацію про різновиди мін і правила поводження з ними. Також на сайті можна знайти інформацію для батьків про те, як говорити з дітьми про мінну небезпеку та яким головним правилам навчити їх.

Куди звернутися, якщо на приватних територіях знайшли вибухонебезпечний предмет або щоб обстежили території?

  • Залишити заявку через застосунок ДСНС;
  • Через застосунок MineFree;
  • Зателефонувати за номером 101 або 102;

Читати також:

  • Армія РФ завдала авіаудару в районі Кислівки на Харківщині.