У Харкові міська влада пропонує облаштувати укриття на автозаправних станціях, щоб захистити працівників і відвідувачів під час повітряних тривог та атак FPV-дронів.

Про це під час брифінгу журналістам повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

За його словами, необхідно облаштувати укриття на території автозаправних станцій. Це допоможе убезпечити працівників АЗС і водіїв, які перебувають там під час повітряної тривоги.

«Сьогодні потрібна державна програма і уряд має прийняти рішення щодо підтримки наших працівників і відвідувачів АЗС. Встановити укриття на кожне АЗС, щоб оператори, працівники АЗС і водії мали можливість сховатися там і зберегти життя», — розповів мер Харкова.

За словами Терехова, міська влада не може самостійно реалізовувати всі заходи протидії загрозі FPV-дронів, оскільки питання безпеки потребує координації з військовими та Харківською обласною військовою адміністрацією.

«Ми співпрацюємо, є певне рішення. Вчора ми зробили певне рішення разом з військовими і затестували. Далі буде певний процес», — сказав він.

Нагадаємо, від початку 2026 року на Харківщині зафіксували 64 російські атаки на автозаправні станції. Найбільше таких випадків сталося у червні.

Читайте також