У суботу, 20 травня, Харківський ЛітМузей запрошує на мініфестиваль «Ніч музеїв». Захід проходитиме з 15:00 до 20:00.

«Ми все ж намагаємося зберігати сталість — і навіть у найтяжчі часи не порушувати традиції щовесни влаштовувати мініфестиваль «Ніч музеїв». Намагаємося також облаштувати добробут — у тому числі й підвальний, з огляду на ситуацію. І… уже готові запросити вас на «підвалини»», — кажуть організатори.

Гості зможуть відвідати лекції, майстер-класи, концерти та виставки. У підвалі ЛітМузею відкриється новий експозиційний простір.

«Символічно в літмузейному підвалі на початку його існування розташувалася майстерня художника Валєра Бондаря. На «Ночі музеїв» ви зможете відчути її атмосферу й оглянути експозицію робіт Бондаря, а ще — власноруч виготовити естампи з ліногравюр художника», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, до приміщення музею повернуть виставку «Харків — Залізобетон». Експозиція торік об’їздила п’ять міст України.

Ще будуть мінілекції у форматі 15х4 від фахівців із різних галузей. Вони розповідатимуть, що допомагає нам зберігати сталість і перемагати. Також відбудеться «Світлий концерт» Харківського університету мистецтв.

Детальнішу програму ЛітМузей розкаже 18 травня.

  • У четвер, 18 травня, у ЄрміловЦентрі відбудеться музично-поетичний вечір «Горище» від мистецького об’єднання «Стеля». Початок о 18:00.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.