Нацбанк зібрав 6,21 мільйона гривень у рамках благодійного збору коштів «Монета за донат для Збройних Сил України» протягом 24-29 серпня.

Про це йдеться у Telegram-каналі НБУ.

Взявши участь у зборі, ви отримаєте шанс виграти одну з 10-ти ексклюзивних пам’ятних монет “Ой у лузі червона калина” з підписами голови НБУ Кирила Шевченка та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

За умовами збору, щоб отримати шанс виграти монету зі срібла, необхідно пожертвувати мінімум 1000 грн, з нейзильберу – 100 грн за допомогою qr-коду або за посиланням.

Результати збору та переможців, які отримають унікальні монети, оголосять наживо 5 вересня 2022 року (час буде повідомлено додатково).

Монету гарантовано отримає учасник, який перерахує найбільший донат: срібну – за «срібним» QR-кодом або відповідним посиланням; із нейзильберу – за «нейзильберовим» QR-кодом або відповідним посиланням.

Серед решти учасників у прямому ефірі за допомогою сервісу рандомайзингу random.org буде визначено по чотири учасника, які отримають срібні та нейзильберові пам’ятні монети “Ой у лузі червона калина” з автографами очільників Збройних Сил України та Національного банку.

Пам’ятні монети «Ой у лузі червона калина» — одні з перших, які Національний банк увів у обіг з початку війни. До кінця 2022 року Нацбанк відкарбує 2500 срібних та 75000 нейзильберових пам’ятних монет «Ой у лузі червона калина».