Молодь Харкова й області запрошують взяти участь у проєкті «ХарківМрії» — інтенсиві, що надасть мрійникам та мрійницям необхідні знання і навички для втілення ідей з відбудови й розвитку рідного регіону.

Проєкт складається з чотирьох частин: онлайн-програма, тренінг у Києві, навчальна експедиція до Данії та презентація ідей ініціатив.

Проєкт створюється у співпраці Українсько-данського молодіжного дому та Української академії лідерства. 

«Одночасно реалізовуємо проєкти «ОдесаМрії» та «ХарківМрії». Протягом двох місяців молодь розвиватиме ідеї для рідних міст. Вони будуть вдосконалювати себе, вчитися створювати й управляти командою, реалізовувати проєкти. А головне — стануть частинкою неймовірної загальнонаціональної спільноти молодих мрійників і мрійниць», — розповідають організатори.  

Перший етап проєкту — онлайн-лекції з освіти, культури й молодіжного активізму. Протягом квітня молодь зустрінеться з Іриною Туляковою, керівницею волонтерської платформи «СпівДія», Михайлом Винницьким, доцентом кафедри соціології НУ «Києво-Могилянська академія», та Максимом Яковлєвим, директором Школи політичної аналітики НУ «Києво-Могилянська академія».

Друга частина — тренінг, що відбудеться у Молодіжному домі у Києві. Участь візьмуть мрійники та мрійниці, які пройдуть попередній відбір. За три дні вони сформують команди, в яких розвиватимуть власні ідеї інклюзивних проєктів, та дізнаються все необхідне про проєктний менеджмент. 

Наступним етапом є навчальна експедиція до Королівства Данії. Протягом п’яти днів молодь буде досліджувати європейські практики створення інклюзивних ініціатив з дотриманням прав людини. 

Завершення інтенсиву — презентація ідей інклюзивних ініціатив для розвитку регіону, які команди мрійників та мрійниць напрацьовували з підтримкою менторів.

Інтенсив для молоді Харківщини — не перший проєкт «Мрій». Випускники й випускниці попередніх — «МикоМрії» та «ХерсонМрії» — вже активно долучаються до змін у власних регіонах. Так, одна із команд мрійників і мрійниць працює над створенням молодіжного простору у Миколаєві, інша ж випускниця волонтерить у Миколаївській міській раді. 

«ХарківМрії» — проєкт для молоді:

  • віком 16-19 років; 
  • з Харкова й області; 
  • яка проживає в регіоні або ж були вимушені виїхати в інші регіони; 
  • прагне творити майбутнє рідного регіону і долучитися до молодіжного активізму. 

Подати заявку на «ХарківМрії» можна за посиланням.

Дедлайн: 8 квітня включно. 

Читайте також: Розпочався відбір українських стартапів на Web Summit 2023. Шість стартапів матимуть змогу дослідити ринок Латинської Америки, пітчити свої проєкти, шукати партнерства та інвестиції.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!