26-річний Роман Бєлєньков збирається проїхати велосипедом 1500 кілометрів від Львова до Говерли, зійти на гору й доїхати до Харкова, аби зібрати кошти на тактичне спорядження диверсійно-розвідувальної групи «Hatred».

Роман — тренер із кросфіту, мешкає та працює в Первомайську. Понад тисячу мешканців цього міста відправилися на фронт, серед них — друзі Романа. Це дев’ятеро хлопців, які наразі служать у Бахмуті в складі диверсійно-розвідувальної групи «Hatred». З початку війни вони служили в спецпідрозділі «Кракен», захищаючи Харків.

Список необхідних речей хлопці сформували самі, каже Роман. Саме тому він відкриває банку для донатів на амуніцію.

Виїжджати з Харкова Роман планує 18 березня 2023 року. Охочі провести хлопця можуть зустрітися з ним з 12:00 до 14:00 біля пам’ятника Т.Г. Шевченку в саду Шевченка. Під час поїздки спортсмена підтримуватимуть представники мережі «Велопланета».

Під час поїздки хлопець розповідатиме про свої мандри та пригоди в прямих ефірах. Показуватиме культуру різних регіонів, унікальні місця та звичайних людей. У тур їде власним коштом. Розраховує приблизно на 1000 гривень на день. Мінімальна вартість велотуру, за його попередніми підрахунками, обійдеться щонайменше у 20000 гривень. Щодня Роман розраховує проїжджати в середньому 100 км і завершити дистанцію за 17 днів.

  • Харківська художниця віддає свою картину за найбільший донат на ЗСУ.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.