Харківські тепломережі уклали угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія ТВК» на розробку проєкту реставрації вартістю 5,14 мільйона гривень. Її підписали без використання електронної системи закупівель.

Про це повідомляють у ХАЦ з посиланням на «Прозорро».

Антикорупційний центр звернувся за коментарем до ХТМ. Там повідомили, що реконструювати хімводоочищування (ХВО) на філії ТЕЦ-3 необхідно до кінця цього року. Це допоможе безперебійно забезпечувати містян опаленням, гарячою водою та виробляти електроенергію.

Пропозиція «Інжинірингової компанії ТВК» стала найвигіднішою. Втім, підприємство не побачило інформації про судові справи щодо компанії у реєстрах. 

Що з компанією?

Її засновником та директором — Сергій Гуслєв. Зараз він обвинувачується у розкраданні бюджетних коштів під час реконструкції Малоданилівських очисних споруд. Протягом 2014-2015 років на це виділили понад 20 мільйонів гривень.

Підрядник використав обладнання, що не відповідає технічним стандартам, та завищив вартість будматеріалів у декілька сотень разів, щоб привласнити ці кошти. Сума збитків склала понад 18 мільйонів, значиться у судових реєстрах.

Зокрема, у справі брали участь директор підприємства «Спецводстрой» Інна Морозова, її сестра Елла Кутько, їхній батько Микола Кожанов та Сергій Гуслєв. Він був директором ПП «Інжинірингова компанія «Технології ВК».

Справа Гуслєва досі слухається в суді. А реконструкція Малоданилівських очисних споруд — не завершена. 

  • «Харківспецбуд», директора якого судять за корупцію, переплачує за шифер.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.