Цей проєкт дасть можливість для цифрової трансформації та інвестиції в майбутнє нашої країни, зазначили у Міністерстві цифрової трансформації.

Для цього Євросоюз виділив 17,4 мільйона євро. Ініціатива має на меті покращити ефективність та безпеку держпослуг, облегшити їхнє надання громадянам та бізнесу відповідно до вимог ЄС. Крім того, розробити механізми на потреби населення та держави, спричинені війною.

В рамках проєкту розроблять систему електронного управління справами для розширення можливостей менеджменту адміністративних завдань.

«За підтримки європейських партнерів ми будемо вдосконалювати цифрову інфраструктуру, реєстри та публічні електронні послуги відповідно до стандартів ЄС. Створювати ще більше корисних послуг та сервісів для взаємодії держави та громадян», — зазначили у міністерстві.

Проєкт зосереджений на чотирьох пріоритетних напрямках:

  1. Розвиток публічних електронних послуг та їх екосистеми
  2. Вдосконалення обміну даними між реєстрами та державними установами
  3. Наближення української інфраструктури електронної ідентифікації до стандартів ЄС
  4. Розбудова системи електронного управління кримінальними справами

Проєкт триватиме до 2025 року. Його фінансує Європейським Союзом та впроваджує естонською Академією електронного управління. Реалізується DT4UA у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та іншими зацікавленими сторонами.