Як ініціатива змінює культуру?
Про активістів поселення Яздов, резиденції в Польщі та історію міста, що стало креативним містом UNESCO.

У цьому епізоді резиденції розширюють кордони, бо ми говоримо про досвід за кордоном. Де б ви не були, беріть ініціативу та розширюйте свої кордони з нами ????????????

Сьогодні розширюємо культурні межі, територіальні кордони: українець Дмитро Бірюков, який перебуває у Варшаві, розповідає про свій досвід участі в резиденціях там, а Антон Шинкарук – про те, як місто Кошице стало креативним містом UNESCO????

Наступного тижня буде вже наш останній епізод сезону «Дуже цифрових подкастів». Разом з організаторами “Дуже Цифрових Резиденцій” ми робитимемо висновки того, що відбувалося на резиденціях упродовж цих трьох місяців, який тепер результат, і що планується далі.

До речі, наступний епізод ми зробимо англійською мовою. Це дасть можливість поширити наш досвід і знання в інших країнах і буде гарною практикою англійської мови, як для нас, так і для вас.

Я сподіваюся, що вам було цікаво слухати цей сезон подкастів. Стежте за нашими новинами в соціальних мережах Gwara Media. Також у разі питань або пропозицій пишіть нам на пошту hello@gwaramedia.com.

З вами були Gwara Talkz, його ведуча Влада, бажаємо вам побільше цифрового натхнення та почуємося вже за тиждень!  Дякуємо, що слухали нас.

Епізод створено у співпраці з ГО Піксельовані Реальності в рамках проекту Дуже Цифрові резиденції за підтримки Українського Культурного фонду.

Ведуча – Влада Міронова
Саунддизайн – Микита Квітка

На обкладинці використана ілюстрація “Лакаоон та його сини”  Віри Лютенко, створеного на Дуже Цифрових Резиденціях

Теги:

#подкаст #дуже цифрові резиденції #мережування без кордонів