Раніше Укрпошта анонсувала марки присвячені Великодню, відсьогодні вони стали доступними для придбання у відділеннях та онлайн, повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

На марках зображені писанки, розмальовані за традиціями різних регіонів України, зокрема Івано-Франківщини, Вінничини й Гуцульщини.

Взагалі перші марки з писанками Укрпошта випустила у 2022 році. Тоді вони зібрали унікальні розписи Вінницької та Львівської областей. Сьогодні стали доступними дві нові марки, які називаються «Івано-Франківська область, село Тростянець» та «Гуцульщина».

Марки з писанками, які можна зараз придбати / t.me/igorsmelyansky

«Для тих, хто сьогодні не поруч, завжди є марки Укрпошти, щоби привітати один одного. Ні — перевозити писанки ми поки що не беремось. А от марки з писанками регіонів України запустимо в обіг 21 квітня. Чому не сьогодні? Бо сьогодні свято й ми не будемо Вас від нього відволікати. Тим більш, у цьому році є пісня, яка розповідає, що сьогодні буде «Паска» і всі «заказали м’ясо, сардельки та ковбаски», — уточнив гендиректор компанії.

Разом із марковим аркушем продаватимуть конверт першого дня (погашення спеціальним штемпелем відбудеться в Києві) за 18 грн. Тираж марки «Івано-Франківська область, село Тростянець» — 1 млн примірників, її номінал «Н», що в грошовому еквіваленті дорівнює 50 копійок. Тираж марки «Гуцульщина» — 3,5 мільйона, номінал «Т», який еквівалентний 6 гривень.

  • Раніше Укрпошта презентувала марку Kalush.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.