Доктор Джонс – одна з багатьох медичних працівників, які пробираються по території TikTok, китайського додатка для короткого відео, щоб протистояти медичній дезінформації на зростаючій аудиторії. За даними SensorTower, станом на листопад, додаток було завантажено півтори мільярди разів. 40 відсотків його користувачів у віці від 16 до 24 років.

Протягом десятиліть статеве виховання в школах викликало питання – а як саме?
Для деяких підлітків це означало поле для мовчання; інші спостерігали, як їхні вчителі надягають презервативи на банани, що більше нагадує сучасне мистецтво.

В Tik Tok секс перевертається догори дригом. Підлітки, які завантажують додаток, можуть знайти вказівки для “Сексуального спілкування” від Megan Thee Stallion.

Лікар зі знімками і посміхаючись в камеру, інструктує їх, як реагувати, якщо презерватив порветься під час сексу: Є план Б, проте таблетки можуть бути ефективними на 95 відсотків, пояснюється в відео.

Відео робота доктора Даніеля Джонса, гінеколога в коледж-станції, штат Техас, на сьогодні набрало 11 мільйонів просмотрів.

“Моя присутність в TikTok схоже на те, якби у вас був друг, який просто виявився акушером-гінекологом», – сказав доктор Джонс. «Це хороший спосіб дати інформацію людям, які її потребують, і зустрітися з ними там, де вони є».

Хоча медичні працівники вже давно використовують соціальні мережі для обміну корисними повідомленнями або просування своєї роботи, TikTok ставить нові завдання навіть для знавців Інтернету. Популярні пости в додатку, як правило, короткі, музичні і гумористичні, що ускладнюють задачу лікарів, які сподіваються поділитися нюансами уроків з таких питань, як вейпінг, коронавірус, харчування та інші речі. І деякі лікарі, які використовують платформу для поширення достовірної інформації, виявилися об’єктами переслідування.

Лише подивіться на цих класних лікарів, як вони почали мислити по новому та відкривати нові горизонти для людей, котрі бояться ходити на прийом до лікарні.

Теги:

#TikTok #лікарі #Медицина #підлітки