Центр координує роботу волонтерських організацій та благодійних фондів, які передають гуманітарну допомогу, медикаменти жителям деокупованих територій, а також евакують населення з-під ворожих обстрілів.

Спільними зусиллями волонтери за весь час передали понад 9000 тонн гуманітарної допомоги та майже 1 300 тонн гігієнічних засобів.

За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, центр об’єднав навколо себе понад 150 волонтерських організацій та благодійних фондів – як українських, так і міжнародних.

«За час роботи евакуювали майже 23 000 людей силами багатьох фондів. Вони всі були перевірені, у людей були знятті основні масові потреби як особисті, так і матеріально-технічні, аби вони почувалися комфортно і не відчували наслідків війни. І вони зараз перебувають у безпеці», – розповів голова Координаційного гуманітарного центру Євген Коляда.

Крім того, триває робота із надання медичної допомоги на деокупованих територіях Харківщини. Дітям та їх батькам надають психологічну підтримку. Людей продовжують забезпечувати необхідними ліками. За 3 місяці роботи роздали 71 тону медикаментів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.