Масштаб збитків, завданих Харкову, через російські обстріли вже перевалив за $10 мільярдів, зазначив у відповіді на питання журналіста Ґвара Медіа мер міста Ігор Терехов.

«Що стосується міста Харкова, то ті збитки, які є я цього року казав що взагалі збитки, які ми порахували дуже-дуже приблизно складають по місту Харкова $9,5 мільярдів. Сьогодні ми вже планку в $10 мільярдів перейшли. І кожен вибух та “прильот” бачиш спочатку одне, а коли ти потім вже починаєш усувати всі ці руйнації, виходить зовсім по-іншому», – коментує міський голова Харкова Ігор Терехов.

Мер також додав, що торік ТЕЦ-3, ТЕЦ-4 та котельня на Шекспіра мали колосальні руйнації. На відновлення йшли кошти міжнародних фондів, фінансових інституцій, субвенція державного бюджету і міського бюджету.

Мер Харкова Ігор Терехов / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Терехов підсумував, що неможливо сказати скільки збитків є насправді.

За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, усього на Харківщині зруйновано понад 30 тисяч об’єктів інфраструктури, з них понад 10 тисяч – житловий фонд.

Читайте також

Військові РФ завдали удару по Харкову безпілотниками — фото. 30 січня близько 22:40 армія РФ атакувала Харків безпілотниками. Правоохоронці зібрали уламки БПЛА «Герань-2». Є влучання в приватний житловий будинок у Салтівському районі, також зафіксовані пошкодження в Слобідському районі.