Світло, лампочкі

«Харківенергозбут»: інструкція для оплати на сайті Portmone

- 19 Квітня 2024 | 17:13

Оплата за світло за допомогою Portmone. Фото ілюстративне

З 2019 року постачальником електроенергії у Харкові є ПрАТ «Харківенергозбут». Саме ця компанія формує рахунки та приймає платежі від споживачів. АТ «Харківобленерго», що раніше відповідало за забезпечення електрикою домогосподарств і бізнесу, тепер займається розподілом ресурсу, ремонтом та обслуговуванням мереж.

Щоб заплатити за світло, харків’янам зовсім не обов’язково збирати паперові рахунки та йти з ними до найближчого відділення банку або на пошту. Онлайн-платежі дозволяють розраховуватися з постачальниками послуг, не виходячи з дому. Один з найшвидших і найзручніших способів оплати за електроенергію пропонує платформа Portmone.

Як розрахуватися за світло у Харкові: доступні способи

Переказати гроші на рахунок компанії-постачальника можна:

  • через Portmone чи іншу онлайн-платформу;
  • на офіційному сайті «Харківенергозбут»;
  • використовуючи функції веббанкінгу.

Для оплати за світло в режимі онлайн знадобиться пристрій з доступом до мережі (це може бути смартфон, планшет, ПК або ноутбук), а також робоча банківська картка VISA, MasterCard або «Простір». Під час переказу коштів враховуйте комісію, що передбачена на обраному вами майданчику. Якщо ж ви хочете обійтися без зайвих витрат, вибирайте Portmone: зареєстровані користувачі платформи можуть розраховуватися за комунальні послуги, інтернет і телебачення без комісії, активувавши спеціальний тарифний план «Місяць». Крім того, для сплати комісій можна використати бонуси, нараховані за участь у кешбек-програмі.

Оплата за світло за допомогою Portmone: покроковий алгоритм

Переказ грошей на користь ПрАТ «Харківенергозбуту» здійснюється за таким алгоритмом.

  1. Перейдіть до розділу «Комунальні послуги» або відкрийте блок «Сплатити комуналку» на головній сторінці вебсайту. Якщо ви використовуєте застосунок, виберіть опцію «Комуналка». Не забудьте вказати регіон — Харків та область.
  2. Знайдіть у запропонованому переліку потрібну компанію, натисніть на іконку.
  3. Введіть номер особового рахунку. Його можна знайти у паперовій платіжці. Натисніть «Оплатити».
  4. Ознайомтеся з виставленим рахунком, у разі потреби вкажіть іншу суму.
  5. Введіть номер, CVV/CVC та термін дії картки, а також email. Підтвердьте платіж.

Платформа дуже зручна: інформація тут викладена максимально детально, на сайті є підказки для користувачів, що здійснюють онлайн-оплату вперше. Гроші на рахунок компанії-постачальника надходять, як правило, вже за кілька хвилин після здійснення переказу. Затримки до 3 робочих днів можливі лише в окремих випадках.

Онлайн-платежі на Portmone доступні зареєстрованим і незареєстрованим користувачам. Клієнти, що пройшли реєстрацію та авторизувалися на платформі, можуть додати адресу, знайти виставлені за нею рахунки та згодом отримувати їх в електронному вигляді. Зручний інтерфейс особистого кабінету дозволяє оплачувати світло одним натисканням кнопки разом з іншими видами комуналки.

Що потрібно знати клієнтам «Харківенергозбуту»

Щоб уникнути плутанини з нарахуваннями, споживачам необхідно в останні 2 дні звітного або перші 3 дні наступного місяця передавати показники приладу обліку. Розраховуватися за спожитий енергоресурс бажано до 20 числа місяця, в якому отримано платіжку.

Оскільки Харків розташований близько до лінії фронту і постійно зазнає ворожих атак, місцевим жителям не вимикають електрику за несплату. Але в будь-якому випадку рахунки рано чи пізно доведеться сплачувати. Тому, щоб не накопичувати борги та підтримувати працездатність енергосистеми регіону, по можливості розраховуйтеся за електроенергію вчасно.

Стаття в рубриці «Пряма мова» є видом рекламного матеріалу, який відображає винятково точку зору авторів. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції Ґвара Медіа може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія в рамках власної редакційної політики.

Читайте також

  • У Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 21 по 24 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг.
  • У зв’язку з виконанням аварійного ремонту устаткування в об’єднаній енергосистемі 20 квітня, з 00:00 до 08:00, у Харкові та Харківській області будуть застосовані додаткові відключення електроенергії.
Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.