У Харкові та області через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів 11 квітня застосовують погодинні відключення електроенергії згідно з встановленими графіками.

Про це повідомили в «Харківобленерго» та Міністерстві енергетики України.

У компанії закликали споживачів з розумінням поставитися до можливих незапланованих відключень, адже рішення про них ухвалюються виходячи з поточної ситуації в енергосистемі.

За даними Міністерства енергетики, станом на ранок 12 квітня у Харкові без електропостачання залишались близько 205 тисяч абонентів через застосування обмежень на споживання.

Додатково в міністерстві повідомили, що через бойові дії пошкоджено надземні газопроводи у Харківському районі, внаслідок чого припинено газопостачання 136 абонентам. Водночас 11 квітня газовикам вдалося відновити газопостачання для 41 абонента у Харкові та 5103 споживачам у населених пунктах області.

Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області. Постраждалих наразі немає. У місті та області фіксують перебої з електропостачанням.

За словами заступника керівника Офісу Президента Олексія Кулеби, російські військові завдали понад 10 ракетних ударів лише по Харкові.

Читайте також

  • Війська РФ не наступали на Куп’янському напрямку — Генштаб