У Харкові тяжкі наслідки нічних прильотів. Зафіксовано 11 ракетних ударів С300. Перш за все по критичній та енергетичній інфраструктурі, у тому числі ТЕЦ, повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

Коли відновлять електроенергію?

Очільник міста обережний у прогнозах повного відновлення, адже є певні технічні умови та можливості. Спочатку подається напруга на Харків та критичну інфраструктуру.

Весь Харків зараз без світла. Коли нема напруги, немає також опалення, проте погодні умови хороші й зараз в домівках тепло.

Що стосується роботи на генераторах – супермаркети, магазини, аптеки та заправні станції працюють, так само як і лікувальні заклади та пункти незламності. Пункти видачі їжі у Харкові теж відкрити згідно з розкладом.

Транспорт

Електротранспорт не має напруги, але на вулиці вийшло 98 муніципальних автобусів, з перевезенням місто справляється. Весь автобусний парк працює на маршрутах.

Вуличне освітлення

«Перший день ми тестували вуличне освітлення. Другий день увімкнули з 17:30 до 20:00, але зараз така ситуація, що перш за все під’єднаємо критичну інфраструктуру міста, потім включатимемо житловий фонд, а вже далі вуличне освітлення. Усе залежатиме від того, як швидко зможемо увімкнути електропостачання у місто», — додає мер Харкова.

  • Щонайменше 15 ракетних ударів завдали по Харківщині 9 березня. Росіяни цілили в критичну інфраструктуру.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!