Програма «єВідновлення», що компенсує українцям зруйноване або пошкоджене внаслідок війни житло, не працює на території Петропавлівської та Дворічанської громад Куп’янського району.

Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури Харківської ОВА Антон Коротовських під час брифінгу.

Власники домівок, які зазнали ушкоджень на територіях цих громад, не можуть взяти участь у програмі, оскільки їхні населені пункти розташовані в зоні активних бойових дій.

Щоб людина отримала компенсацію, житло:

  • повинно мати одного власника;
  • не має розміщуватися в зоні активних бойових дій,
  • має бути розташоване на підконтрольній Україні території.

За програмою єВідновлення понад 14 тисяч на Харківщині отримали грошову допомогу на ремонт пошкодженого житла на суму 1,352 мільярда гривень. Ще 732 заяви на загальну суму 1,146 мільярда гривень розглянули на компенсацію за знищене майно.

З 1 серпня запрацював новий етап єВідновлення. Відтепер українці, чия оселя повністю зруйнована, можуть отримати електронний сертифікат на купівлю нової домівки або реконструкцію старої.

10 травня 2023 року в Україні стартувала програма «єВідновлення». Українці, житло яких було пошкоджене внаслідок бойових дій, зможуть отримати компенсацію на ремонт. Розповідаємо, як одержати кошти жителям Харківської області.

Читайте також