З лівобережної частини Куп’янської громади завершили примусову евакуацію дітей. Про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» начальник Куп’янської МВА Андрій Беседін, коментуючи ситуацію на території Куп’янської громади.

«Була завершена евакуація в примусовий спосіб дітей з лівобережної частини Куп’янської громади. Наразі підстав для примусової евакуації дітей з правого берега немає. Продовжуємо заходи з обов’язкової евакуації населення», — зазначив Беседін.

В місті Куп’янськ залишається 3,5 тисячі місцевих мешканців. Загалом на території Куп’янської громади на сьогодні мешкає близько 7,5 тисячі мирного населення. Як повідомив у етері Українського радіо Харкова Андрій Беседін, російські війська продовжують завдавати ударів по деокупованому Куп’янську. З початку лютого 2024 року РФ обстрілювала прифронтове місто з артилерії та РСЗВ, а також скинула керовані авіабомби.

Куп’янськ — місто на сході Харківської області. Російські війська зайшли до міста на третій день повномасштабного вторгнення й залишалися пів року. Збройні сили України звільнили Куп’янськ 10 вересня 2022 року — під час контрнаступу на Харківщині.

Читайте також