У Чугуївській центральній лікарні та навчальному закладі замінили вікна, які були пошкоджені внаслідок російського обстрілу.

Про це повідомили в Харківській ОВА.

Також лікарні передали пральні й сушильні машини, протиударну плівку на вікна та улаштували укуси. На потреби комунальних закладів міської тергромади передали екскаватор-навантажувач.

Загалом у межах співпраці Чугуївської міської територіальної громади та Кімонікс Інтернешнл Інк. / Фонд «Партнерство за сильну Україну», громада отримала допомоги на більш як 10,3 мільйона гривень.

Також за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну» Ізюмської територіальної громади, передали навантажувач фронтальний, бульдозер, сміттєвози тощо.

«Внаслідок тимчасової окупації та активних бойових дій комунальна техніка була знищена, значних пошкоджень окупанти завдали й китичній інфраструктурі громади. Тож дана допомога необхідна для забезпечення життєдіяльності низки населених пунктів. Щиро вдячний нашим партнерам. Продовжуємо робота на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва», — зазначив очільник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко.

Також у межах реалізації проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні» Кімонікс Інтернешнл Інк. на потреби Золочівської тергромади передали трактор JCB.

Читайте також

  • Близько 20 населених пунктів Харківщини обстріляла РФ: є поранені.