Учора, 30 червня, у Центрі сучасного мистецтва ЄрміловЦентр відбувся благодійний показ харківських дизайнерів.
У показі взяли участь: AlaBites, Марія Кулієва, Sonya Scandal. Три харківських мисткині об’єдналися та присвятили цей захід відновленню університету Каразіна, а також продовжують творити та працювати для міста. Кураторкою проєкту стала модель та дизайнерка Катерина Фролович, яка провела вже три події під час повномасштабного вторгнення на підтримку харківських дизайнерів.
На модний показ завітала різноманітна публіка: від віку до стилю в одязі. Їх усіх об’єднувало одне — зацікавленість у творчості харківських дизайнерів.
Сьогоднішня подія — це не лише про візуально естетичне задоволення, а і про спонукання до дії, про допомогу про підтримку, про відновлення та відбудову, каже ведучий фешн-показу.
Представлені колекції були абсолютно різними та по-різному виділялися: дехто був більш сміливим та провокативним, інші вирізнялися яскравістю та грайливістю, а була колекція присвячена розслабленості вуличного стилю.
Першою свою колекцію представила Sonya Scandal. Дизайнера зробила фокус на практичному вуличному одязі.
«Багато речей, які ви бачите — це як можна повсякденно та стильно пройтись по місту на роботу. Це практичні стильні речі, які актуальні сьогодні», — розповіла мисткиня про свою колекцію.
Наступна продемонструвала свої витвори харківська дизайнерка Марія Кулієва.
Кожен наряд, виконаний переважно із чорної та червоної тканини, що відображає ідею Марії про віру в майбутнє та той факт, що Україна зможе подолати всі труднощі та пережити важкі випробування. Її роботи були відзначені за високу якість та досконалість у деталях.
Раніше її колекція була вже представлена у ЄрміловЦентрі, де моделі ходили з-поміж експонатів виставки «Особового складу» про культуру під час війни.
Закривала показ AlaBites. Ведучий заходу зазначив, що оскільки Аліна Бабенко була на різних світових майданчиках та виступала перед європейською публікою, її промова буде англійською мовою.
«Хто знає англійську мову — зрозумієте,про що вона каже, а хто ні — відчуватиме той «вайб» українського фешену», — прокоментував ведучий.
Тому презентувала дизайнерка перед аудиторією в Харкові англійською, без перекладу на українську.
Насамкінець події, організатори влаштували аукціон, на якому можна було придбати дизайнерські речі, які припали до душі.
Читайте також
- Політики пам’яті: у Харкові пройде цикл лекцій та дискусія про сучасний театр.
Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!