В Ізюмській громаді відновлюють електропостачання, деякі райони отримали генератори, а вчителі Харкова — ноутбуки.

Світло повернули селам Глинське та Забавне

Більшість населених пунктів Ізюмського району залишаються знеструмленими з березня минулого року. Перед початком відновлювальних робіт треба було провести розмінування території, повідомляють у ХОВА.

«Минулого тижня саперам вдалося розчистити від мін останню вулицю у Глинському. Раніше їхній роботі перешкоджали погодні умови. Як тільки енергетики отримали дозвіл від рятувальників, то відновили світло і на цій вулиці», — каже заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Далі у планах енергетиків села — Співаківка, Студенок та Яремівка Ізюмського району. Вони знеструмлені з початку війни.

Німеччина передала на Харківщину 9 потужних генераторів

Генератори від Німеччини / kharkivoda.gov.ua

Отриману техніку розподілили між Ізюмським, Харківським та Чугуївським районами та містом Харковом, повідомляють у ХОВА.

Директор департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол розповів, що генератори будуть використовувати на об’єктах критичної інфраструктури. Це допоможе стабілізувати енергетичну систему в області.

Педагоги Холодногірського району отримали ноутбуки

Педагогічні колективи отримали ноутбуки / Сторінка Facebook Харківської міськради

Вчителям шкіл №13, 69, 86, 108 та 171 роздали 23 ноутбуки від компанії «Google» та ЮНЕСКО, повідомляють у Харківській міськраді.

Техніка допоможе освітянам, що постраждали від російської агресії, підтримувати комунікацію з учнями та налагоджувати дистанційне навчання.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.