Альпініст Валентин Сипавін вп’яте підкорив найвищу вершину світу – Еверест – із синьо-жовтим прапором. Про це повідомили у пресслужбі United24.

Своє сходження чемпіон України з альпінізму присвятив всім українцям та донорам фандрайзингової платформи.

«Це було найважче сходження на Еверест для чемпіона України з альпінізму Валентина Сипавіна. Але він це зробив! Попри аномальний холод та велику кількість снігу український прапор замайорів на висоті 8848,86 метра», — зазначили в повідомленні.

 Цей пам’ятний стяг з найвищої точки світу розіграють серед донорів UNITED24.

Про проєкт

United24 – це фандрейзингова платформа, що займається збором пожертв для підтримки України. Її запустили 5 травня минулого року. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та розподіляються між профільними міністерствами.

Гроші спрямовують за трьома напрямами: армія та розмінування, медична допомога та відбудова України. Звітність про розподіл та використання коштів оновлюється щотижня.

Наразі амбасадорами платформи вже стали: футболіст Андрій Шевченко, сценарист Лієв Шрайбер, тенісистка Еліна Світоліна, гурт Imagine Dragons, співачка Барбра Стрейзанд, креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія, актор Марк Гемілл та інші.

Читайте також

  • United24 запустила новий напрям фандрейзингу — «Освіта й наука». Планується відновити близько трьох тисяч навчальних закладів, зруйнованих російськими військами.
  • За рік United24 зібрала $325 мільйонів зі 110 країн. Вдалося зробити понад 50 цільових зборів та реалізувати більш як 100 стратегічних партнерств.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.