Амбасадорами нового напряму стали лауреати Нобелівської премії Пол Нерс, Едвард Мозер та Мей-Бритт Мозер, а також виконавиця головної ролі в серіалі «Зоряні війни: Асока» Іванна Сахно.

«Напрямок «Освіта й наука» дуже важливий, адже на сьогодні ми маємо майже 3 тисячі зруйнованих російськими військами освітніх закладів. У них ціляться навмисно. Забезпечити навчання наших дітей, у тому числі дистанційно, у тих умовах, у яких ми знаходимось, — це величезний обсяг робіт. Але ми готові до нього», — наголосив Володимир Зеленський.

Перший проєкт — збір коштів на відновлення Бузівського академічного ліцею в Дмитрівській громаді Київської області.

Ліцей був зруйнований російськими військами під час наступу на Київ у березні 2022 року: постраждали стіни, дах, повністю згоріли кабінети інформатики та початкової школи. На його відновлення потрібно $1,250 мільйона.

Після презентації проєкту один із донорів UNITED24 оголосив про пожертву $1 мільйон. До закриття збору залишилося $250 тисяч. Кошти на відбудову шкіл надходитимуть через UNITED24 на спеціальний рахунок Національного банку України, закріплений за Міністерством освіти й науки.

За час повномасштабного вторгнення частково пошкоджено 2772 освітні заклади 454 — зруйновані повністю. Це приблизно 10% від усіх навчальних закладів України, зазначив Міністр освіти й науки України Оксен Лісовий.

  • За рік існування фандрейзингової платформи United24 вдалося зробити понад 50 цільових зборів та реалізувати більш як 100 стратегічних партнерств — зібрали $325 мільйонів зі 100 країн.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.