Військовий загинув 6 квітня у боях за Кремінну на Луганщині. Внаслідок мінометного обстрілу дістав поранення несумісні з життям. Він загинув на полі бою зі зброєю в руках.

З 26 лютого 2022 року «Патрік» служив у 5 Слобожанській бригаді Національної гвардії України. Позивний «Патрік» на честь улюбленого казкового персонажа «Чорного Патріка».

Він отримав декілька нагород за свою службу, зокрема медалі «За хоробрість у бою», «Незламним героям російсько-української війни» та «Доблесну службу».

  • Перші 100 днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну захищав Харків та разом зі своїм підрозділом стояв на Окружній дорозі;
  • У вересні-жовтні 2022 року Антон Дербілов брав участь у звільненні Балаклії, Ізюма та інших населених пунктів під час контрнаступу на Харківщині.

«Антонові було 43 роки. Без батька залишилося три доньки. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким гвардійця!» – зазначили в НГУ.

До того, як стати військовим, Антон Дербілов працював у сімейній артстудії Sirko Toys, яка займається виробництвом колекційних та ігрових воєнних мініатюр.

фото: Олександр Магула

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!