Команда PRNEWS.IO склала рейтинг з десяти найбільш відвідуваних онлайн-медіа Харківської області у 2023 році, де Ґвара посіла перше місце.

Аналітики зробили це на основі даних статистики з сервісу SimilarWeb та власного каталогу, який містить понад 100 тисяч ЗМІ зі всього світу. Основний критерій відбору – кількість переглядів сторінок торік.

«ТОП-10 місцевих ресурсів очолило видання gwaramedia.com, яке за минулий рік переглянули 19 млн разів. Воно цікаве завдяки своїм оперативним новинам і ретельному аналізу подій, що відбуваються у регіоні. Крім цього, видання часто публікує фото та відео репортажі з місць події, має свої сторінки у популярних в Україні соцмережах», – пояснюють фахівці.

Ґвара Медіа – найпопулярніше медіа Харківської області 2023 року — рейтинг / Джерело: prnews.io/sites

До п’ятірки лідерів рейтингу також увійшли Status Quo онлайн-ресурс, який має 7,1 млн переглядів. Kharkov.comments.ua посіли третю позицію з 6,6 млн переглядів, замикають першу п’ятірку ресурси kh.vgorode.ua (6,1 млн переглядів)та 2day.kh.ua (5,9 млн переглядів).

Донатьте та підтримуйте роботу редакції, долучайтеся до нашої спільноти. Ваш внесок допоможе оплатити бензин для поїздок на деокуповані та прифронтові території Харківщини, або ж зняти сюжет про харків’ян.

Медійники Харкова та області також активно взаємодіють з громадськістю. Вони стимулюють обговорення актуальних проблем, сприяють формуванню громадянського суспільства та підвищенню свідомості. Таким чином, регіональні медіа відіграють важливу роль у висвітленні та аналізі подій, що відбуваються на Харківщині, та сприяють формуванню інформованого суспільства.

«Наша редакція працювала в надважких умовах у 2022-2023 роках. Ми їздили на деокуповані території, в зону бойових дій, потрапляли під обстріли. При цьому намагалися виготовити критично важливі новини, тексти та мультимедіа репортажі. Віримо, що це лише початок, і ми продовжуватимемо як якісно інформувати наших читачів для задоволення їхніх потреб у надійній інформації, так і вести діалог з регіональними органами влади та місцевого самоврядування, аби наш регіон в цей складний час розвивався», – коментує головний редактор та засновник видання Сергій Прокопенко.

Дослідження проводилося на основі сайтів з каталогу PRNEWS.IO. Статистика відвідуваності базується на аналітиці SimilarWeb. Період – з 1 січня до 31 грудня 2023 року. Редакція Ґвара Медіа не несе відповідальності за наведені дані у дослідженні PRNEWS.IO.

Читайте також

Ґвара Медіа отримала нагороду Zabel Awards від американської правозахисної організації Human Rights First. Міжнародна правозахисна організація оголосила переможців премії Zabel Awards 2023, серед яких команда незалежних журналістів з Харкова. Премію щорічно вручають правозахисному лідеру або організації, які відстоюють справедливість та рівність тих, хто зазнав переслідувань або чиї права були порушені.

Ґвара Медіа додали на Мапу рекомендованих медіа України. Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» створили онлайн-карту, на якій позначено якісні журналістські проєкти по всій Україні.

Фільм «Могила» про Ізюмське масове поховання номінували на британську телевізійну премію. Документальна стрічка телеканалу ITV спільного виробництва харківського незалежного видання Ґвара Медіа та британської студії 9 Films про масове поховання в Ізюмі на Харківщині номіновано на британську премію RTS Television Journalism Awards 2024.