fbpx
Долучайся до спільноти Gwara Media
Ми запускаємо спільноту. Разом з тобою зможемо створювати важливі історії, робити проєкти для змін та розвивати креативну екосистему Харкова та України.

Переломний момент – зараз. Підтримай незалежне медіа – дай шанс якісній журналістиці. Адже в центрі наших історій – САМЕ ТИ
ти
ти
ти
ти
ти
ти
ти
ти
Display Webcam Stream
ти
ти

Спільнота

Для чесних, креативних та відповідальних – створювати нову реальність. Підсвічуємо міські таланти, шукаємо винаходи та розбираємо складні виклики *beta-версія
Донейт для команди
Просимо твої контакти, щоб подякувати і бути на зв'язку
Твій телефон
При натисканні ти погоджуєшся зі збором персональних даних
Оформлення підписки
Однодумець: 50грн/міс. Просимо твої контакти, щоб подякувати і бути на зв'язку
Твій телефон
При натисканні ти погоджуєшся зі збором персональних даних
Оформлення підписки
Громадянин: 100грн/міс. Просимо твої контакти, щоб подякувати і бути на зв'язку
Твій телефон
При натисканні ти погоджуєшся зі збором персональних даних
Оформлення підписки
Активіст: 200грн/міс. Просимо твої контакти, щоб подякувати і бути на зв'язку
Твій телефон
При натисканні ти погоджуєшся зі збором персональних даних
Чому ваша підтримка важлива?
Громадська організація Gwara Media — місійна ініціатива. Ми тут, щоб ризикувати і провокувати позитивні зміни в Харкові та Україні. Для цього нам потрібна твоя допомога.
1. незалежні, самостійні і це важливо для нас
Сильна команда, повна наснаги і енергії – ми пройшли всі можливі кризи і бачимо світлий шлях попереду.
2. в центрі нашого медіа – ти
Мало робити гарні справи. Ми хочемо разом з тобою говорити про проблеми, радитись, шукати рішення і досягати цілей. Разом ми зможемо більше.
3. якісна журналістика не буває безкоштовною
Піти в IT, PR, маркетинг чи журналістику? Такі питання задають деякі наші автори після поневірянь. Спільнота – підтримка для незалежної журналістики.
4. спільнота це сервіс
Незадоволений розвитком міста? Шукаєш однодумців? Хочеш змін? Бачиш серйозний виклик? Вимагають відкат?! Давай шукати рішення, як створити нову реальність спільнотою.

Питання про спільноту
Що таке спільнота?
Це модель розвитку медіа, механізм для залучення найактивніших та найбільш зацікавлених у розвитку ЗМІ читачів та читачок. Інколи його називають membership. Спільнота потрібна редакціям, які хочуть бути максимально прозорими і дійсно реалізовувати місію медіа — змінювати світ на краще. І разом з читачами досягають цього.

Ми прагнемо залучити нашу аудиторію до розвитку видання: не лише пропонуємо допомогти нам грошима, а й запрошуємо ділитись ідеями, брати участь у дискусіях, шукати рішення спільних проблем, створювати можливості, обмінюватись досвідом та навіть бути менторами і менторками.

Найважливіше, щоб ти підтримував місію й ідею нашого медіа — не тільки донейтами, а й нетворком, професійним досвідом, бажанням змін.
Навіщо розвивати спільноту через внесок?
Журналістика – дорога справа. Саме тому в Україні тисячі ЗМІ, які є інструментам впливу, належать депутатам, олігархам, бізнесменам. Посвідку журналіста можна купити в фейсбуці – не без цього.

Проте є незалежні медіа, створені журналістами та менеджерами, які працюють самі на себе. Вони досліджують, шукають відповіді, випускають історії that matters. Ми вирішили, що будемо просити тебе бути з нами і допомагати нам. Здається, просто чашка кави від однодумців (50 гривень), але тисячі людей, об'єднані в спільноту, можуть багато змінити.
Що змінить мій внесок?
Внесок дозволить зрозуміти нам, що ми приносимо користь тобі і ти в нас віриш. Це додасть сил і наснаги продовжувати. Тактично, ми витратимо всі внески на гонорари авторам та журналістам, зарплати команді, на технічні та маркетингові потреби тощо.

Глобально, ми мріємо, щоб всі витрати редакції покривалися нашими читачами, яким ми служимо.
Як ви працюєте?
GWARA MEDIA – громадська організація. Це наша головна робота, наша спільнота, офіс та дім. Щоб стало існувати як медіа, ми експериментуємо та шукаємо різні джерела доходів. Серед них – робота креативної студії, рекламні проєкти, створені за принципами етичного партнерства, грантові проєкти. Для більшої частини нашої команди GWARA – не тільки робота, а й можливість творити добрі справи за допомогою медіа. Наразі 40% наших витрат покриває студія, 50% грантові проєкти та 10% рекламні проєкти.

Наша мрія – закривати 100% витрат медіа підтримкою наших читачів.

Як стають частиною спільноти?

Після вибору одного з варіантів підтримки і заповнення форми з іменем, телефоном та мейлом, тебе автоматично переадресує на сторінку сервісу LiqPay. Там тобі потрібно буде вписати дані банківської картки і натиснути кнопку «Сплатити». Ми не знаємо твоїх реквізитів і цим опікується звичайний платіжний сервіс.

Підписку можна легко відмінити трьома способами: зробити це власноруч через чат підтримки на LiqPay (ПриватБанк), чат твого банку або написати нам на мейл із запитом скасувати підписку.

Як ви будете використовувати мої персональні дані?

Базова інформація потрібна нам для того, щоб тримати з тобою зв'язок. Ми обіцяємо використовути її тільки для цілей спільноти і не спамити.

В цілому процес оплати обробляється незалежним платіжним сервісом і не відрізняється від придбання підписки на Apple Music.

Чим спільнота корисна для мене?

Ми задумали спільноту як справжню громадську організацію. Шукаємо однодумців, з якими зможемо посилювати позитивний вплив. Ділитись досвідом і отримувати бенефіти. Ми не фокусуємось на намацальних бонусах – радше на інтелектуальних та інформаційних можливостях медіаплатформи та інших членів спільноти. Щоб отримати всі переваги і мерч – залишайся в нашій спільноті на рівнях Громадянин або Активіст протягом півроку. Повір, стати Активістом легко!

Допомогти діями
Рівень: Волонтерський
Ціна: Безкоштовно

Не прогав можливість розширити власне портфоліо, дізнатись більше про роботу сучасних медіа та цікавих українських проєктів. Ти можеш подивитись на стиль роботи нашої команди, вдосконалити професійні навички та знайти нові знайомства.


Приєднуйся до сотні наших волонтерів з різних міст України – Харкова та Каунаса, Маріуполя та Коломиї, Ніжина та Авдіївки, Києва, Одеси, Дніпра, Хусту, Калуша та багатьох інших чудових місць. Легше сказати, де немає наших волонтерів!

У разі виникнення запитань:

hello@gwaramedia.com

+38 (099) 336 84 64Кампанія по збору коштів не має часових обмежень.

Зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію статутної діяльності громадської організації — в основному на створення журналістських матеріалів.

Благодійні внески платникам не повертаються.


Юридична адреса ГО ҐВАРА МЕДІА: 61052, Харківська обл., місто Харків, вул.Полтавський Шлях, будинок 29


Ілюстрації спільноти зроблені Олесею Терлецькою в рамках волонтерської програми Gwara Media

Публічний договір
Соц. мережі