fbpx
Долучайся до спільноти Gwara Media
Ми розвиваємо спільноти підтримки соціальних змін в Харкові та Україні. Разом з тобою зможемо створювати важливі історії, захищати інформаційний простір та .
Переломний момент – зараз.

Підтримай незалежне медіа – дай шанс якісній журналістиці.
ти
ти
ти
ти
ти
ти
ти
ти
ти
ти

Спільнота

Для чесних, креативних та відповідальних – створювати нову реальність. Підсвічуємо соціальні зміни, протидіємо та розбираємо складні виклики *перша-версія*
Чому ваша підтримка важлива?
Ми — незалежна медіаплатформа з Харкова. Медіа про соціальні зміни в Харкові і Україні.

Запрошуємо тебе до нашої спільноти.

1. Нове покоління журналістів та медіаменеджерів
Сильна команда, повна наснаги і енергії. Будь з нами.
2. Опора на права людини — шлях до соціальних змін
Одне з таких прав ми забезпечуємо щодня — право на перевірену інформацію. У перші дні повномасштабного вторгнення ми створили фактчек-бот “ПЕРЕВІРКА” і фактчек-напрямок
3. Якісна журналістика не буває безкоштовною
Gwara Media не залежить від політиків чи влади. Наша діяльність прозора та відкрита і ми закликаємо читачів підтримувати якісну журналістику разом.

Питання про спільноту
Що таке спільнота?
Це модель розвитку медіа, механізм для залучення найактивніших та найбільш зацікавлених у розвитку ЗМІ читачів та читачок. Інколи його називають membership. Спільнота потрібна редакціям, які хочуть бути максимально прозорими і дійсно реалізовувати місію медіа — змінювати світ на краще. І разом з читачами досягають цього.

Ми прагнемо залучити нашу аудиторію до розвитку видання: не лише пропонуємо допомогти нам грошима, а й запрошуємо ділитись ідеями, брати участь у дискусіях, шукати рішення спільних проблем, створювати можливості, обмінюватись досвідом та навіть бути менторами і менторками.

Найважливіше, щоб ти підтримував місію й ідею нашого медіа — не тільки донейтами, а й нетворком, професійним досвідом, бажанням змін.
Навіщо розвивати спільноту через внесок?
Журналістика – дорога справа. Саме тому в Україні сотні ЗМІ, які є інструментам впливу, належать депутатам, олігархам, бізнесменам. Багато з регіональних ЗМІ були зруйновані під час війни. Проте ми - стоїмо.

Ми вирішили, що будемо просити тебе бути з нами і допомагати нам. Здається, просто чашка кави від однодумців (50 гривень), але тисячі людей, об'єднані в спільноту, можуть багато змінити.
Що змінить мій внесок?
Внесок дозволить зрозуміти нам, що ми приносимо користь тобі і ти в нас віриш. Це додасть сил і наснаги продовжувати. Тактично, ми витратимо всі внески на гонорари авторам та журналістам, зарплати команді, на технічні та маркетингові потреби тощо.

Глобально, ми мріємо, щоб всі витрати редакції покривалися нашими читачами, яким ми служимо. Ми будемо звітувати тобі періодично про надходження і витрати.
Як ви працюєте?
GWARA MEDIA – громадська організація. Це наша головна робота, наша спільнота, офіс та дім. Щоб стало існувати як медіа, ми експериментуємо та шукаємо різні джерела доходів. Серед них – робота креативної студії, рекламні проєкти, створені за принципами етичного партнерства, грантові проєкти. Для більшої частини нашої команди GWARA – не тільки робота, а й можливість творити добрі справи за допомогою медіа. Наразі 30% наших витрат покриває студія, 65% грантові проєкти від різноманітних сторін та 6% рекламні проєкти.

Наша мрія – закривати 100% витрат медіа підтримкою наших читачів.

Як стають частиною спільноти?

Після вибору одного з варіантів підтримки і заповнення форми з іменем, телефоном та поштою, тебе автоматично переадресує на сторінку сервісу LiqPay. Там тобі потрібно буде вписати дані банківської картки і натиснути кнопку «Сплатити». Ми не знаємо твоїх реквізитів і цим опікується звичайний платіжний сервіс.

Підписку можна легко відмінити трьома способами: зробити це власноруч через чат підтримки на LiqPay (ПриватБанк), чат твого банку або написати нам на мейл із запитом скасувати підписку.

Як ви будете використовувати мої персональні дані?

Базова інформація потрібна нам для того, щоб тримати з тобою зв'язок. Ми обіцяємо використовути її тільки для цілей спільноти і не спамити.

В цілому процес оплати обробляється незалежним платіжним сервісом і не відрізняється від придбання підписки на Apple Music.

Чим спільнота корисна для мене?

Ми задумали спільноту як справжню громадську організацію. Шукаємо однодумців, з якими зможемо посилювати позитивний вплив. Ділитись досвідом і отримувати бенефіти. Ми не фокусуємось на намацальних бонусах – радше на інтелектуальних та інформаційних можливостях медіаплатформи та інших членів спільноти. Щоб отримати всі переваги і мерч – залишайся в нашій спільноті на рівнях Громадянин або Активіст протягом півроку. Повір, стати Активістом легко!

Допомогти діями
Рівень: Волонтерський
Ціна: Безкоштовно. Оновлення: в квартал

Не прогав можливість розширити власне портфоліо, дізнатись більше про роботу сучасних медіа та цікавих українських проєктів. Ти можеш подивитись на стиль роботи нашої команди, вдосконалити професійні навички та знайти нові знайомства.


Наші волонтери усюди - від Порто до Харкова і Токіо. Вони виконують задачі, і також пробують себе як фактчекери в боті ПЕРЕВІРКА.

У разі виникнення запитань:

hello@gwaramedia.com

+38 (099) 336 84 64Кампанія по збору коштів не має часових обмежень.

Зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію статутної діяльності громадської організації — в основному на створення журналістських матеріалів.

Благодійні внески платникам не повертаються.


Юридична адреса ГО ҐВАРА МЕДІА: 61052, Харківська обл., місто Харків, вул.Полтавський Шлях, будинок 29


Ілюстрації спільноти зроблені Олесею Терлецькою в рамках волонтерської програми Gwara Media

Публічний договір