В Ізюмському районі серед 839 житлових будинків готові до нового опалювального сезону майже 500.

Про це розповів начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський під час брифінгу 1 вересня.

«У рамках підготовки до нового навчального сезону, ми поставили завдання відновити ті об’єкти, які зазнали значних руйнувать і які реально поновити зараз. Так на сьогодні, ми маємо серед 839 житлових будинків — 500, які готові до нового опалювального сезону», — сказав Степан Масельський.

За його словами найскладніша ситуація з відновлювальними роботами в Ізюмі, оскільки місто має значні руйнування. Для відновлення необхідні не лише фінансові ресурси, а й більше часу.

Також Масельский зазначив, що вчасно розпочнеться опалювальний сезон і буде підготовлено об’єкти по Балаклійській та Барвінківській громадах, у Савинській та Донецькій за виключенням двох громад: Ізюмській та Борівської.

За даними головного архітектора області Антона Коротовських, на території Ізюмського району зафіксовано майже 9000 пошкоджень і ця цифра не остаточна. Ізюмська громада найбільш постражада через збройну агресію РФ на території України. Унаслідок обстрілів на покшодження багатоквартирних будинків складає майже 80% від загальної кількості. На території громади зафіксовано 6000 фактів пошкджень або руйнування об’єктів.

Читайте також

  • В Ізюмі планують відновити 5 багатоповерхівок, які були пошкоджені російськими обстрілами.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!