Пристрасті роблять людину менше, ніж вона є. Це і хоче показати художник Пітер Антон (Peter Anton) у своїх роботах, які представляють собою всілякі гігантські солодощі.

«Коли людина піддається спокусам, це говорить про те, що у неї слабка сила волі. І, чим більше вона поступається спокусам, тим менше у неї волі», – наголошує художник Пітер Антон у серії своїх робіт під назвою Super Grande Assortment  (Супер Великий Асортимент).

Гіганські солодощі

 

Ці роботи виглядають як величезні коробки з цукерками, пончики, морозиво, полуниця у шоколаді і безліч інших солодощів, делікатесів. Вони нарочито зроблені у рази більше, ніж оригінали. Причому, розміри цих скульптур теж можуть варіюватися. Вони можуть бути і всього у два рази більше, ніж оригінальні ласощі, а можуть бути і такими, що найкращим місцем для спостереження за ними може виявитися дах хмарочоса.

Гіганські солодощі

Пітер Антон наочно показує, як пристрасті та спокуси роблять людину маленькою, нікчемною, залежною, як вони впливають на її особистість.

 «Мої негабаритні скульптури досліджують наші відносини з солодощами та продуктами харчування і їх важливий вплив на нашу культуру, – пояснює Антон. – У мене є вроджена повага до продуктів, які ми їмо. Я зачарований роллю, яку їжа відіграє у повсякденному житті людей  протягом всієї історії. Я  відчуваю, що різні страви активізують у людей пристрасті та емоції і глибоко пов’язані зі спогадами особистості. Шматок пирога – це вже не просто шматочок”.

Гігантські солодощі, створені у майстерні Антона в Ферфілді, штат Коннектикут, виготовляються з різноманітних матеріалів, включаючи штукатурку, дерево, метал, смолу, глину та акрил. “Для створення моїх великих скульптур, може знадопитися до трьох місяців. Також постає велика задача: додати їх гуперреалістичного вигляду”, – додає автор.

Гіганські солодощі Гіганські солодощі Гіганські солодощі

Остання робота Антона експонуватиметься на виставці «Солодкі мрії: кондитерська скульптура», в Художньому музеї Лиману Алліна в Нью-Лондоні, штат Коннектикут, з 18 липня по жовтень.

Теги:

#«Солодкі мрії: кондитерська скульптура» #Peter Anton #Super Grande Assortment #Гігантські солодощі #Пітер Антон #Солодощі великих розмірів #Супер Великий Асортимент