Постер до фейку про розіграш Київським ОТЦК та сп бронювання від мобілізації

Фейк. Київський обласний ТЦК розігрує бронь від мобілізації

Ігор Сум - 04 Червня 2024 | 12:27

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що Київський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (Київський ОТЦК та СП) розмістив оголошення в автобусах Києва, де повідомляє про вікторину серед всіх хто оновив свої дані в ТЦК. Головний приз — бронювання від мобілізації. Чи дійсно це правда — читайте у нашому матеріалі.

Що сталося?

Телеграм-канали «Шейх Тамир» (архів) поширив інформацію про те, що в автобусах Києва лунає оголошення, в якому повідомляється, що Київський ОТЦК та СП нібито проводить розіграш серед всіх, хто оновив свої дані в ТЦК. Переможець вікторини, нібито отримає бронювання від мобілізації.

Скриншот фейку про вікторину від Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Факти – важливі. Долучайся до Спільноти видання Ґвара Медіа та підтримуй нас у протидії дезінформації

Аналіз

Ми звернулися із запитом безпосередньо до Київського ОТЦК та СП, з проханням підтвердити чи спростувати правдивість наведеної інформації.

У відповідь, нам повідомили, що дана інформація є фейковою, і що Київський обласний ТЦК та СП не проводив і не проводить жодних вікторин, а також, закликали користуватися тільки перевіреною інформацією з офіційних джерел.

Спростування від Київського ОТЦК та СП

Отже, інформація про те, що в автобусах Києва оголошують що Київський ОТЦК та СП проводить розіграш бронювання від мобілізації є фейковою та продукується ворожою пропагандою з метою дискредитації територіальних центрів комплектування та зриву мобілізації в Україні.

Нещодавно ми вже спростовували подібний фейк про те, що Київський ТЦК та СП розігрує призи за оновлення даних.

Висновок: фейк

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.