Дуже Цифрові Резиденції проходили у Харкові в трьох майстернях – Мінін Арт Хаб, ФАБЛАБ ХНЕУ та Уявляндії – ми навіть піднімалися на дахи університету.

Учасники відвідували простори Харківського Фізико-Технічного Університету, щоб надихнутись на нові досягнення.
 

Одна з майстерень – УЯВЛЯНДІЯ була справжнім зеленим оазисом в урбаністичному просторі
 

І всі ці зусилля вилились в продукти резиденції – цифровий мурал з доповненою реальністю, скульптуру з доповненою реальністю та навіь будинок Слово в віртуальній реальності.

Культурна спадщина – валіза без ручки чи капітал нації? Саме таким питанням задались куратори Дуже Цифрових Резиденцій у Харкові Роман Борозенцев, Роман Мінін та Влас Бєлов, працюючи у Харкові з учасниками медіарезиденції.

Не секрет, що всі роки незалежності України справа охорони та збереження культурної спадщини була практично місією нездійсненною для вузької спільноти небайдужих – істориків, краєзнавців, мистецтвознавців, журналістів та громадських активістів.

Але сучасні технології 2020х років дозволяють не тільки охороняти і зберігати, а і переосмислити культурну спадщину, старі наративи та візуальні символи за допомогою цифрових технологій та свіжого погляду – 3 куратори, 12 учасників, організатори Pixelated Realities та Gwara Media 4 тижні пророблювали ідеї резидентів.

 

 

 

Також була створена медіаінсталляція – Діалог, яка провокує на самовираження.

Залишимо декілька спогадів на згадку, щоб учасники резиденцій згадували всі ці теплі моменти.