Дуже Цифрові Резиденції відбувались у Харкові в трьох майстернях: Мінін Арт Хаб, ФАБЛАБ ХНЕУ та Уявляндії. Ми навіть піднімалися на дахи університету.

Учасники відвідували простори Харківського фізико-технічного університету, щоб надихнутися на нові досягнення.
 

Одна з майстерень – УЯВЛЯНДІЯ – була справжнім зеленим оазисом в урбаністичному просторі.
 

І всі ці зусилля вилилися в продукти резиденції: цифровий мурал з доповненою реальністю, скульптуру з доповненою реальністю та навіть будинок «Слово» у віртуальній реальності.

Культурна спадщина – валіза без ручки чи капітал нації? Саме таке питання ставили перед собою куратори Дуже цифрових резиденцій у Харкові Роман Борозенцев, Роман Мінін та Влас Бєлов, працюючи з учасниками медіарезиденції.

Не секрет, що справа охорони та збереження культурної спадщини в Україні – практично місія нездійсненна для вузької спільноти небайдужих: істориків, краєзнавців, мистецтвознавців, журналістів та громадських активістів.

Однак завдяки сучасним технологіям можна не тільки охороняти та зберігати, а й переосмислювати культурну спадщину, старі наративи та візуальні символи. Три куратори, дванадцять учасників, організатори – Pixelated Realities та Gwara Media – упродовж чотирьох тижнів працювали над ідеями резидентів.

 

 

 

Також була створена медіаінсталяція «Діалог», яка провокує на самовираження.