До метросадка у Харкові записалося вже понад 650 дітей — фото

Дар'я Левченко - 20 Січня 2024 | 14:37

Зараз це чверть усіх майбутніх першокласників, що перебувають у місті.

Метросадок у Харкові розпочав свою роботу у січні 2024 року. На сьогодні до нього вже записалося 659 дітей. Понад 400 з них вже відвідує заклад дошкільної освіти. Про це Ґвара Медіа повідомив заступник директора Департаменту освіти Харківської міськради Валерій Шепель.

«З січня нового року розпочав роботу метросадок. На п’яти станціях метрополітену здійснюється винятково підготовчий процес дітей старшого дошкільного віку до школи. На минулому тижні групи відвідувало понад 400 дітей», – розповів він.

Усього наразі створено 41 групу у 17 закладах дошкільної освіти, які займаються з дітьми у метро. Групи працюють у дві зміни сім днів на тиждень, максимальна кількість дітей в одній групі – 18-20 чоловік. 

«Діти навчаються зараз у дві зміни. Одне заняття триває 30 хвилин. Усього в день у дошкільнят є три заняття впродовж двох годин», – говорить Валерій Шепель.

Метросадок відвідують діти 5-6 років, які з вересня цього року вже йтимуть у перший клас.

Заняття у метросадку в Харкові / Фото: Гнат Голик, Ґвара Медіа

За словами Шепеля, усі батьки самостійно вирішують, відправляти дитину до садка чи ні, дивлячись на безпекову ситуацію в місті. 

Зараз потужності метросадка дозволяють йому прийняти до 1000 дітей. Якщо кількість охочих зросте, розповідають в Департаменті освіти, розглядатимуть можливості з його розширення. 

На сьогодні метросадок доступний на п’яти станціях метрополітену: Перемозі, Університеті, Метробудівників, Тракторному заводі та Академіка Павлова.

Читайте також

У харківській «метрошколі» навчається 1787 дітей — Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець. До процесу доєдналися 22 заклади середньої освіти Харкова, де навчаються діти 1-11 класів.

Перший дзвоник у метро. Як школярі у Харкові зустріли День знань. У метрополітені для учнів початкових та 11-х класів провели символічну лінійку. Її відвідало близько 400 дітей з усіх районів Харкова.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.