У липні України виробила вдвічі більше мінометних та артилерійських боєприпасів, ніж за весь минулий рік. До кінця року країна вироблятиме 155-мм боєприпаси стандарту НАТО.

Про це повідомив міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в інтерв’ю The Wall Street Journal.

Він розповів, що результати виробництва снарядів за липень свідчать про те, як мало Україна випускала боєприпаси раніше. Щоб виготовляти достатньо боєприпасів для задоволення поточних потреб знадобиться не один рік. За рік до вторгнення Україна взагалі не виготовляла снарядів.

Наразі виробництво розосереджене по країні та за її межами. До кінця року Україна вироблятиме 155-мм боєприпаси стандарту НАТО та продовжуватиме виробництво радянських калібрів 152 мм та 122 мм.

За словами Олександра Камишіна, оборонна промисловість України може послужити двигуном відновлення економіки та убезпечити її після закінчення війни.

Читайте також

  • Турецька компанія Baykar почала будувати в Україні завод з виробництва безпілотних летальних апаратів Bayraktar. 

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!