Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець зустрівся з представниками правоохоронних органів і ДСНС, місцевої влади Харкова, територіальних громад області та народними депутатами, аби обговорити актуальні питання забезпечення прав людини в умовах збройної агресії РФ проти України.

Про це повідомив на своєму профілі у фейсбуці голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

На нараді, зокрема, йшлося про подальшу підтримку внутрішньо переміщених осіб в області, заходи з повернення та реабілітації громадян, що потрапили в російський полон, фіксацію воєнних злочинів окупантів тощо.

Дмитро Лубінець на зустрічі з представниками правоохоронних органів і ДСНС, місцевої влади Харкова, територіальних громад області та народними депутатами / Фото: фейсбук Олега Синєгубова

«Харківщина – фронтовий регіон, тому тут питання прав людини потребують особливої уваги. В області працюватиме представниця омбудсмена Оксана Червякова. Крім того, за підтримки ЮНІСЕФ на Харківщині буде відкрито Центр захисту прав людини. Переконаний, що наша спільна робота в цьому напрямку буде ефективною», — написав у своєму фейсбуці Олег Синєгубов.

На зустрічі обговорили актуальні питання забезпечення прав людини в умовах збройної агресії РФ проти України / Фото: фейсбук Олега Синєгубова
Дмитро Лубінець відвідав Харківщину з робочим візитом / Фото: фейсбук Олега Синєгубова

Читайте також

  • Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів на Харківщині — фото