Різні події навколо світу все більше та більше скасовуються через covid-19. Чи це означає, що діджиталізація промайне новою хвилею? Чи VR з AR-реальностями стануть альтернативою тому світу, в якому ми звикли жити?

Попри свій потужний потенціал, віртуальний світ так і залишився чимось далеким для багатьох брендів.  AR та VR-платформи пропонують величезні творчі можливості, але, як правило, викорінюються на користь більш традиційних та звичних медіа.

Eddie Kopp / Unsplash
Eddie Kopp / Unsplash

Однак, спалах коронавірусу спричинив масштабну зміну в тому, яким шляхом бренди почали підтримувати зв’язок зі споживачами. Проведення подій, вулична реклама, магазини з вітринами лишилися поки на задньому плані, що змусило компанії переосмислити те, яким чином вони працюють.

“Ми багато комунікуємо з клієнтами, для того, щоб підтримувати активність публіки”, – стверджує бізнес-директор Unit9 Гаррі Вільямс.

Fabio / Unsplash Fabio / Unsplash[/caption]

“Роздумаємо над тим, як можна перенести події та весь процес роботи у віртуальний світ. Чи це буде інтерактивний сайт? Чи AR-гра? Йдеться про те, як глянути на речі по-новому”.

Unit9 – інноваційна продакшн-студія, яка працює з кіно, цифровою, емпіричною, VR і AR-технологіями. Це надає їй зараз чудову можливість побачити, як бренди зміщують свій фокус. Наприклад, потенційне використання анімації замість живої дії чи переосмислення того, як ділитися досвідом в онлайн-режимі.

ThisIsEngineering / Pexels
ThisIsEngineering / Pexels
Marius Masalar / Unsplash
Marius Masalar / Unsplash

Також читайте, для чого брендам потрібні AR-маски в інстаграмі.

 

 

Теги:

#covid-19 #бренди #діджиталізація #Коронавірус