Генеральний директор DB Річард Лутц та генеральний директор АТ «Укрзалізниця» зустрілися у Берліні, щоб підписати меморандум про взаєморозуміння, у якому вони погодилися поглибити своє партнерство.

Розповіли у пресслужбі «Укрзалізниці».

 «Ми твердо підтримуємо наших колег і будемо співпрацювати з ними на шляху до світлого майбутнього», – зазначив генеральний директор DB Річард Лутц.

Меморандум передбачає підтримку та співпрацю в галузі міжнародних вантажних перевезень. Це забезпечить допомогу у відбудові української залізничної інфраструктури, охопить розширення коридорів залізничних вантажних перевезень, пропускної спроможності терміналів та консультаційні послуги для запровадження європейських стандартів в управлінні залізницею.

В Укрзалізниці нагадали, що разом з Deutsche Bahn почали працювати над модернізацією та реформуванням залізничної системи України ще до того, як Росія розпочала загарбницьку війну.

Також відомо, що Deutsche Bahn планує забезпечити Укрзалізницю запчастинами й розглядає можливість надання вантажних вагонів, хоча їх потрібно буде переобладнати для широкої колії, що потребуватиме додаткових зусиль. 

Наразі працівники УЗ отримали захисний одяг на суму близько 500 тисяч.

Нагадаємо, що 15 вересня Укрзалізниця запустила поїзд до деокупованої Балаклії.