Україна продовжить користуватися системою розпізнавання обличчя Clearview AI.

Голова Мінцифри Михайло Федоров домовився про це з CEO компанії Хоаном Тон-Тхатом. Вони також обговорили, як ще можна використовувати штучний інтелект для держави та бізнесу.

Україна в постійному пошуку найновіших та нестандартних рішень. Штучний інтелект — саме така технологія. Вже зараз вона дає наші державі перевагу на полі бою: завдяки ШІ на мапі зʼявляються обʼєкти та цілі під час розвідувального польоту дрона, також дрони програмуються для автономного пілотування.

«Впевнений, що це ще не всі можливості штучного інтелекту, наша команда вивчає досвід його застосування в судах, в системі охорони здоровʼя, на митниці. Дякую Clearview AI та особисто Хоану Тон-Тхатому за потужну підтримку України», — додає очільник Мінцифри Михайло Федоров у Telegram.

Щодо Clearview AI: від початку повномасштабного вторгнення інструментом користується понад 900 людей з 7 державних органів. Було здійснено понад 125 тисяч пошукових запитів для ідентифікації російських військових злочинців. А ще програма допомагає посилювати безпеку блок-постів та пропускних пунктів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.