Харківське видавництво Vivat відкрило у Тернополі 20-ту, ювілейну книгарню. У день відкриття 10% від кожної покупки спрямували на збір коштів для спецпідрозділу «Кракен»

Про це повідомили у видавничій групі компаній «Фактор».

У видавництві також зазначили, що впродовж січня та лютого планують продовжити благодійні збори на потреби армії.

«Ми відкриваємо книгарні, бо віримо: країну потрібно будувати вже сьогодні. Таку, щоб коли наші військові повернуться, вони могли сказати: це саме та країна, за яку я воював/воювала. Країну, де кожен має доступ до українських книжок, культури, історії, смислів. А купуючи книжку, ви також долучаєтесь до великої справи», – поділилася Генеральна директорка видавництва Юлія Орлова.

Більше про російський обстріл по «Фактор-Друк»

23 травня 2024 року росіяни знищили харківську типографію Фактор-Друк. Загинули семеро працівників друкарні, ще 21 людина була поранена. Крім того, у результаті російської атаки згоріли 50 тисяч книжок.

«Фактор-друк» — це один із найбільших типографських комплексів повного циклу в Європі, тому тут друкувалися майже всі українські видавці. У поліграфії зокрема друкувалися і книжки видавництва Vivat.

Нагадаємо, у понеділок, 6 січня, Премія Читомо оголосила короткі списки 2025 року. Серед фіналістів — видавництво «Віват» та Харківський літературний музей.

Читайте також