Бійці з фронту почуваються покинутими: складність реабілітації ветеранів — ВІДЕО

Denys Klymenko - 08 Березня 2024 | 11:18

Після майже 10 років російсько-української війни ветерани продовжують стикатися із проблемами реінтеграції у суспільство. Бійці досі можуть почути фразу від людей на вулиці: «Чого ви повернулись, війна вже закінчилась?». Аби полегшити ситуацію із реабілітацією, ветерани обʼєднуються у спілки та допомагають побратимам повернутися із фронту у мирне життя.

Також цього року на Харківщині запровадили проєкт «Помічник ветерана». Це людина, яка допомагає військовим, які демобілізувалися, адаптуватися до мирного життя. Помічниками стають самі ветерани, члени їхніх родин або члени родин загиблих захисників і захисниць.

Більше про те, як ветеранам допомагають реабілітовуватися на Харківщині — дивіться у відео.

Дивіться також:

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Gwara Media.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.