Загиблих чи поранених внаслідок обстрілу немає.

Протягом минулої доби російські війська завдали удару двома керованими авіабомбами по селу Копанки Ізюмського району. В результаті обстрілу пошкоджено два приватні будинки. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Через обстріли Вовчанська Чугуївського району постраждало три приватні будинки, прибудови до них та сталася пожежа на території домоволодіння. Обстрілом також знищено та пошкоджено приватні автомобілі, що стояли неподалік.

Крім того, російські війська продовжують активно обстрілювати Куп’янський район. Так, у селі Кучерівка було пошкоджено приватний будинок. прибудову до нього, автомобіль. На місці сталася пожежа. Також пів вогнем армії РФ опинилося село Кіндрашівка. Там зайнялася пожежа на відкритій території. 

За добу постраждалих серед цивільного населення внаслідок ворожих обстрілів не зафіксовано.

Читати також:

З Купʼянського району евакуйовано 1091 мешканців, з них — 226 дітей. Ще дві тисячі людей виїхали самостійно, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Диверсійно-розвідувальні групи РФ переходять кордон не лише на Куп’янському напрямку, але й на півночі області — у Богодухівському та Чугуївському районах.