Одне з влучань прийшлося на гаражний кооператив, там сталася пожежа і є інформація щонайменше про двох поранених. Місця решти потраплянь обстежують фахівці, повідомив у Telegram мер Харкова Ігор Терехов.

«На місці ще одного прильоту у Київському районі міста сильно пошкоджені мінімум два приватні будинки. Під завалами одного з них можуть знаходитися люди. На місці працюють усі відповідні служби», – додає очільник міста.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначає, що внаслідок удару по Харкову постраждали шість людей. За різними адресами є пошкодження житлових будинків, гаражів та авто. Огляд місць влучань триває.

Мер Харкова Ігор Терехов о 18:52 повідомив про сімох постраждалих від удару по Харкову. Одну людину рятувальники витягають з-під завалів приватного будинку.

11 червня о 08:11 стало відомо, що у лікарні помер постраждалий від обстрілу, якого дві години рятувальники витягали з-під завалів, про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

На цю тему

ОВА: у Харкові залишається небезпека авіаударів. До міста долітають і були останніми днями випадки, коли місто атакували керованим боєприпасом УМПБ Д-30, і така небезпека ще залишається.

Востаннє армія РФ обстрілювала Харків увечері 9 червня, коли авіаудару зазнали чотири приватних будинки у Київському районі міста. Тоді боєприпас УМПБ Д-30 влучив між будинками. У домоволодіннях вибито вікна, пошкоджено фасади. Без постраждалих.