Під російським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей, йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» українські військові відбили 7 російських атак в районах Синьківки, Петропавлівки на Харківщині та Новоселівського на Луганщині.

На Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії, аби не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Протягом доби 9 грудня відбулося 60 бойових зіткнень. Загалом російські війська завдали 1 ракетний та 8 авіаційних ударів, 34 обстріли з РСЗВ по позиціях українських військ та різних населених пунктах.

Читайте також

Внаслідок російського обстрілу Куп‘янська загинули дві жінки. Через російський обстріл Куп‘янська на Харківщині загинули 2 жінки 67 та 71 років. Ще одна людина – 33-річний чоловік отримав поранення.