Родини, що виховують дітей, позбавлених батьківського піклування отримали побутову техніку, гаджети, будівельні матеріали для відновлення житла та іграшки для вихованців.

80 дитячих будинків сімейного типу з Харківщини, які виховують понад 600 дітей, отримали допомогу від Фундації Зеленської Для родин закуповують меблі, побутову техніку, речі побуту та ґаджети для навчання та будівельні матеріали для відновлення житла. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Родина Валентини та Григорія Ткаченко, які живуть у селищі Кегичівка та виховують 10 дітей, отримали від громади будинок та зіштовхнулися з потребою капітального ремонту. 

«З нами зв’язалися волонтери Фундації Олени Зеленської, спитали про наші проблеми та запропонували допомогу. Згодом нашій родині надали все для капітального ремонту системи опалення у нашому будинку та заміни електромережі. Це те, що нам було потрібно. Ми отримали опалювальний котел, труби, радіатори, необхідні комплектуючі, а також все для ремонту та заміни проводки в оселі», – розповіла Валентина Ткаченко.

Вихованці родини отримали планшети та смартфони для навчання. Кожна родина формує власний перелік необхідного, що вони самостійно не можуть придбати.

Читати також:

  • Дві громади Харківщини отримали спецтранспорт від ООН.
  • Школярі Харківщини отримали понад тисячу гаджетів для навчання.
  • Школярі Ізюмського району отримали техніку для навчання.